Octanorm Modüler Standlar

Modüler Standlar

Modüler Standlar

Octanorm Modüler Standlar

Octanorm Modüler Standlar

Modüler Standları Octanorm firması geliştirdiği için çoğunlukla ”Octanorm” olarak adlandırılsa da Almanya’da Türkler ”Sistem Stand” olarak adlandırır, Türkiye’de ”Modüler Stand” adıyla bilinir. Octanorm bu ürüne bir isim vermemiştir ”Klasik sistem” olarak adlandırırlar. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Modüler Standlar alüminyum kostrüksiyon parçaları ve özel kilit sistemleri sayesinde kolayca montaj ve demontaj edilebildiği için Stand Firmaları tarafından tercih edilirler. Türkiye’deki modüler standlarda kullanılan paneller 6-8 mm aralığındadır. Almanya’daki sistemde 3 mm paneller kullanılır. Paneller hem duvar kapamaları, hem de logo/görsel tanıtımı için kullanılır.

Modüler Stantlar özellikle fiyatı ile bütçe dostudur, ”sadece birkaç günlük fuar için servet ödemek istemiyorum, sadece denemek için fuara katılıyorum vb.” diyecekler için en ideal stand olabilir. Stand alanı küçük ise sadece 4 cm’lik profilleri ile alanınızdan yer çalmadığı için yine tercih edilebilir. Modüler standlar, bol görsel alanının yanında ihtiyaç halinde ürünlerinizi sergileyeceğiniz çeşitli boyutlarda desk/raf vb yapılablir. Panellerinin her iki tarafının kullanılabiliyor olması en büyük avantajıdır, bu sayede stand alanı içerisinde bölme duvarlar, görüşme odaları vb. çalışmalar yapılabilir.

Konsept Standlar Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?

Stand çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Tasarım ve Uygulama karşılaştırması yapmak için tasarım ile aynı açılardan fotoğrafları çekilmiş stand uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan tüm tasarım ve uygulama görselleri firmamıza ait olup yasal güvence kapsamındadır.