Octanorm Maxima Standlar

Maksima Standlar

Maksima Standlar

Octanorm Maxima Stand

Octanorm Maksima Standlar

Maksima Stand yine Octanorm firmasının geliştirdiği ve Modüler standlar gibi alüminyum konstrüksiyondan oluşan fakat görünüm olarak Modüler standlardan çok ayrılan bir stand çeşididir. Alüminyum prfillerin kurulumundan sonra yüzeyine 8 – 10 mm mdf panellerin monte edilmesi ile stand kurulumu yapılır. Maksima stand hakkında daha fazla bilgi için tıklayabilirsiniz.

Modüler standlar ile Maksima Stantlar arasındaki en büyük fark, Maksima Standlarda alüminyum profillerin stand içerisinde çok fazla görünmemesidir. (Modüler standlarda profiller görünür)

Maksima standlarda bütün duvarlar görsel alanı olarak kullanılabilinir. Görünümü şık, panelleri pleksi, cam vb paneller ile kaplanabildiğinden alternatif tasarım seçenekleri sunar. Maksima standlar, Modüler standlara oranla biraz pahalı olsa da Ahşap Standlar’dan daha uygun olduğu için orta bütçe olarak değerlendirilip tercih edilebilir.

Modüler Standlar Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?

Stand çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Tasarım ve Uygulama karşılaştırması yapmak için tasarım ile aynı açılardan fotoğrafları çekilmiş stand uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan tüm tasarım ve uygulama görselleri firmamıza ait olup yasal güvence kapsamındadır.